Email byl úspěšně odeslán, v nejbližší době Vás budu kontaktovat!

přejít na web
Jejda, něco se nepodevlo

Zkontrolujte prosím, zda jste zadali správně email a telefon. Poté to prosím zkuste znovu.

přejít na web
Studio Velar - certifikát
Záruka kvality

sem držitelkou oficiálního titulu Artist nejprestižnější světové ...

Moje story
1

Jak se k Vám mohu objednat?

Objednat se můžete prostřednictvím Facebooku. Dále se můžete objednat prostřednictvím telefonního čísla: +420 608 222 812 - Telefon, WhatsApp.

Přijímáte klientky se starším nebo nepovedeným permanentnem?

Ano! V nabídce mám službu COVER UP. Předělávky nepovedeného nebostaršího PMU z jiných salónů.

Jaké jsou kontraindikace a kdy nemohu podstoupit PMU?

Těhotné ženy a kojící ženy, Osoby mladší 18 let bez písemného souhlasu rodičů, Imunologická a onkologická onemocnění / možné objednání nejdříve šest měsíců po ukončení léčby/ Virová hepatitida, AIDS, zánět spojivek, onemocnění dýchacích cest, virová onemocnění, pokud máte rýmu nebo kašel, taky není vhodné jít na zákrok. Pokud máte předepsané antibiotika je vhodné jít na zákrok minimmálně 10 dnů po jejich dobrání. Užívání antibiotik Lymfodémy Aplikace je možná pouze po předchozí konzultaci s doktorem: Alergie, diabetes, velmi vysoký krevní tlak, atopický exzém, kožní onemocnění, užívání antidepresiv Kardio-vaskulární problémy (přijetí bude možné jen s potvrzením od doktora). Také nelze zákrok provádět pokud trpíte nízkou srážlivostí krve.

Co nedělat před zákrokem?

24 hodin před zákrokem nepijte žádný alkohol, neužívejte drogy, nepijte kávu ani energetické nápoje.

Jak se k Vám mohu objednat?

Korekce je vhodná nejdéle tři měsíce po první aplikaci. Na jejím termínu se dohodneme po Vašem prvním zákroku a bude na Vás, jestli tento termín využijete. Korekce doporučuji obzvláště u obočí. Ne vždy je však potřebná. Pokud dodržíte správně veškeré zásady následné péče, její nutnost se snižuje.

Jak dlouho to trvá?

Celý zákrok trvá přibližně dvě až tři hodiny. Konzultace proběhne před zákrokem. Bude Vám překreslen tvar, vybereme společně vhodnou techniku, barvu, poučím Vás o následné péči a po zákroku se domluvíme na termínu Vaší případné korekce.